بیستم اسفند ۹۱ بود که دیزاینیکا پا به عرصه وب گذاشت. خوشحالیم که یک سال در خدمت شما بودیم و در این یک سال تجربه ها و موفقیت های فراوانی کسب کردیم. در اولین سال فعالیت دیزاینیکا موفق شدیم پوسته های قدرتمندی همچون Enfold و Divi را عرضه کنیم که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی مواجه شدیم. سعی می کنیم تعداد و کیفیت کارهای منحصر بفرد مان را در دومین سال فعالیت، ارتقا دهیم.

 

تخفیف و قرعه کشی نوروزی دیزاینیکا

خوشحالیم به اطلاع برسانیم، دیزاینیکا به مناسبت یک سالگی و تقارن سرآغازش با بهار طبیعت در نظر دارد یک عیدی شایسته برای شما کاربران عزیز تدارک ببیند. با ما در این جشنواره همراه باشید و شانس خود را برای برنده شدن و دریافت سه پوسته رایگان امتحان کنید.

  • از امروز (۱۸ اسفند) تا ۱۳ فروردین تمامی پوسته های دیزاینیکا شامل تخفیف از ۱۵% تا ۴۰% خواهند بود. این تخفیف بر اساس قیمت هر پوسته تعیین می شود. به طور مثال  نفیس ترین پوسته دیزاینیکا (Enfold) با تخفیف ۴۰ درصدی عرضه می گردد و پوسته Divi شامل ۳۰% تخفیف خواهد بود.
  • تمامی خریداران دیزاینیکا در این بازه زمانی، در قرعه کشی پایان دوره شرکت داده خواهند شد. (نتایج قرعه کشی در فروردین ماه اعلام می شود)

جوایز و شرایط قرعه کشی دیزاینیکا چیست؟

این قرعه کشی بین دو گروه از کاربران صورت خواهد گرفت:

 

۱- گروه اول خریداران پوسته های Enfold ، Divi و The Retailer هستند. از بین این عزیزان سه نفر به قید قرعه انتخاب می شوند و جوایز آن ها به این شرح است :

  • نفر اول : دریافت رایگان سه پوسته دلخواه از دیزاینیکا + ۵۰٫۰۰۰ تومان وجه نقد
  • نفر دوم : دریافت رایگان دو پوسته دلخواه از دیزاینیکا
  • نفر سوم : دریافت رایگان یک پوسته دلخواه از دیزاینیکا

 

۲- گروه دوم خریداران سایر پوسته های ویترین دیزاینیکا هستند. از بین این عزیزان دو نفر به قید قرعه انتخاب می شوند و جوایز آن ها به این ترتیب خواهد بود :

  • نفر اول : دریافت رایگان دو پوسته  از دیزاینیکا  (به جز پوسته های Enfold ، Divi و The Retailer) بعلاوه ۲۰٫۰۰۰ تومان وجه نقد
  • نفر دوم : نفر اول : دریافت رایگان یک پوسته  از دیزاینیکا  (به جز پوسته های Enfold ، Divi و The Retailer)

 

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با آدرس ایمیل DesignikaGroup در جیمیل و یا بخش پشتیبانی با آدرس http://support.designika.ir در ارتباط باشید.

 

پیشاپیش سالی پر از خیر و برکت برای شما عزیزان آرزو می کنیم.

با احترام

دیزاینیکا

2 دیدگاه در دیزاینیکا یکساله شد / عیدی ما به کاربران، تا ۴۰% تخفیف فقط تا ۱۳ فروردین + قرعه کشی ویژه

[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *